[Aktualizacja] Informacja odnośnie I Komunii Świętej

Spotkania z dziećmi i próby przed uroczystością w poniedziałek, wtorek i środę w kościele o godz. 1600 dla dzieci, które przystępują do I Komunii św. o godz. 1100 (ich I Spowiedź św. w sobotę o godz. 1100), a o 1700 dla dzieci, które przystępują do I Komunii św. o godz. 1300 (ich I Spowiedź św. w sobotę o godz. 1200)

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI

PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ

W związku z trwającą epidemią w naszym kraju, życie naszych wspólnot parafialnych uległo zmianie. Dotyczy to także przygotowania i samej uroczystości I Komunii Św. dzieci klas III. Stosując się do rozporządzeń władz państwowych i kościelnych ta uroczystość w naszej parafii będzie miała następujący przebieg:

Proponuję dwa terminy Uroczystości 31 maja o godz. 1100 i o godz. 1300

20 września o godz. 1100

Dzieci będą przystępować do I Komunii Św. w małych grupach i będą im towarzyszyć tylko najbliżsi (4 osoby)

Proszę o emaila na adres grutana@wp.pl z informacją – imię i nazwisko dziecka, wybrana data i godzina uroczystości i ewentualne pytania. Próby z dziećmi w tygodniu poprzedzającym uroczystość, po wieczornej Mszy św. w kościele.

Pozdrawiam ks. Proboszcz