OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

30 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 października 2020 r.

  1. Dziś przypada 30 niedziela w ciągu roku, uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła własnego. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  2. W tym tygodniu przypada: w środę święto św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia
  3. Przeżywamy ostatni tydzień października – miesiąca różańca – w dni powszednie nabożeństwo różańcowe o godz. 1730 – serdecznie zapraszam
  4. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Wszystkich Świętych, msze św. jak w niedzielę – w związku z obecną sytuacją nie będzie mszy św. i procesji na cmentarzu, dziękuję za dbanie o groby naszych bliskich zmarłych, pamiętajmy i przestrzegajmy zaleceń wydanych przez władze państwowe. W przyszły poniedziałek wspomnienie Wszystkich Zmarłych – kartki na Mszę św. zbiorową i wypominki listopadowe są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Wypisane można składać w zakrystii.
  5. Przepraszam za niedogodności w kościele. Są one spowodowane zaleceniem powiatowego komendanta straże pożarnej, które mówią o obowiązku pomalowania sufitu i belek w naszym kościele farbą ognioodporną ( 5 warstw). Prace zakończą się w poniedziałek. Bóg zapłać wykonawcom.
  6. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego – zachęcam do czytania prasy katolickiej